Loading...

שילת

סנפלינג, טיפוס בשילת סנפלינג וטיפוס צוקים במרכז

שילת - סנפלינג וטיפוס צוקים במרכז הצטרפו אלינו ב מצוק שילת סנפלינג וטיפוס צוקים במרכז. מצוקי שילת ממוקמים במרחק של עשר דקות נסיעה ממודיעין בלב יער בן שמן. ניתן להחנות את הרכבים למרגלות המצוק ולהגיע בהליכה קלה דרך היער למרגלות המצוק. בשילת ישנם מסלולי טיפוס לכל הרמות ממתחילים גמורים ועד…

שילת סנפלינג וטיפוס צוקים במרכז

הצטרפו אלינו ב מצוק שילת סנפלינג וטיפוס צוקים במרכז. מצוקי שילת ממוקמים במרחק של עשר דקות נסיעה ממודיעין בלב יער בן שמן. ניתן להחנות את הרכבים למרגלות המצוק ולהגיע בהליכה קלה דרך היער למרגלות המצוק. בשילת ישנם מסלולי טיפוס לכל הרמות ממתחילים גמורים ועד למטפסים מנוסים ומקצועיים. חדי העין מביניכם ישימו לב שחלק מצילומי העונה הראשונה של נינג'ה ישראל נערכו ממש כאן, כנראה מפאת הקרבה של האתר לאולפני נווה אילן.

מה אפשר לעשות בקרבת מקום?

שילת ממוקמת בלב יער בן שמן. ביער ניתן למצוא מסלולי הליכה רבים.

קברות המכבים אתר קבורה עתיק שלפי חלק מהמסורות בו נקברו המכבים.

תצפית לזכר נרצחי מינכן תצפית לזכר 11 הספורטאים הישראלים שנרצחו באולימפיאדת מינכן.

להרחבה +

איך מגיעים?

ממקום חניית הרכבים יש להמשיך כ 50 מטר צפונה על דרך עפר.

נווט למקום

מאפיינים - קליק למידע נוסף

קטגוריה: סנפלינג, טיפוס
איזור: מרכז
גובה מצוק: 30 מ׳
עונה מומלצת: כל השנה
זמן הליכה מהחניה: 10 דקות
עיגון: אחר
קליטה סלולרית: טובה
קטגוריה: סנפלינג, טיפוס

סנפלינג לקהל הרחב

מעת לעת יפורסמו פה תאריכים בהם ניתן להצטרף לגלישה באתר זה. אופציה זו מתאימה לקבוצות קטנות (5 אנשים ומטה, כולל זוגות ויחידים) אשר מעוניינים להצטרף לקבוצה אחרת ע״מ לחסוך עלויות. עלות השתתפות לאדם בקבוצה קטנה היא 150₪ כולל מע״מ. במידה ויש תאריך אשר מתאים לך, יש ליצור קשר עם לוטרה.

נכון לעכשיו אין תאריכים בהם ניתן להצטרף לקבוצה. מומלץ לבדוק בעמוד זה מדי פעם למקרה שמשהו ישתנה.

מידע חשוב לפני שמגיעים

 • הוראות הגעה- מכיוון ירושלים- סע לכיוון מודיעין, מכביש 443 פנה ימינה על כביש 446 לכיוון שילת. בפנייה הראשונה פנה שמאלה. המשך ישר דרך 3 כיכרות עד שתגיע לישוב שילת. כשתגיע לצומת טי פנה שמאלה. בצומת הטי הבאה פנה ימינה. בפנייה הבאה פנה ימינה ובצומת הטי הבא פנה שמאלה. החנייה נמצאת על עיקול בדרך לפני הפניה הבאה!
 • גובה: 30 מ׳.

 • בטיחות: אין להשליך שום דבר אל מעבר למצוק. בסיום הגלישה יש להשאר עם קסדה או להמתין במקום בו אין סכנה לנפילת אבנים מלמעלה. 

 • ציוד: חובה להגיע עם נעליים סגורות נוחות להליכה, 2 ליטר מים לאדם, כובע, וכמובן לבוש המתאים לגלישה והליכה. לאחר הגלישה החזרה היא ישירות לחניון, ז״א שהגלישה תתבצע עם הציוד שהגעתם איתו וכך גם ההליכה חזרה ישירות לחניון.

 • זמנים: תלוי בסוג הפעילות.

בילוט: ק"קל

קליטה סלולרית: ישנה קליטה טובה

יש לכם שאלות? לנו יש תשובות

 • האם יש ביטוח?
  +
  -

  כמובן! ללוטרה יש ביטוח המתאים לפעילויות אקסטרים. ניתן לראות את מסמכי הביטוח בקישורים הבאים:

  מידע נוסף בעמוד הביטוח באתר.

 • כמה עולה לעשות סנפלינג?
  +
  -

  הזמנת מדריך אחד (עמדת סנפלינג אחת) מראש עולה בין 1500₪ ל-2000₪ כולל מע״מ, תלוי במספר גורמים כמו התאריך הספציפי, אתר הסנפלינג המדובר ועוד. מדריך סנפלינג אחד יכול להספיק לטווח של 12-25 משתתפים פחות או יותר, גם זה תלוי באתר הספציפי בו בחרתם לגלוש. במסלולי סנפלינג המשלבים מספר גלישות (קניונינג) יש להזמין מדריך על כל 10 משתתפים. כל מדריך נוסף מעבר למדריך הראשון יעלה בין 1100₪ ל-1500₪ כולל מע״מ.

  הזמנה של מדריך ספיישל מתאימה בעיקר לקבוצות, אך ניתן גם לתאם הגעה בימים בהם המדריכים שלנו נמצאים במצוק וכך לחסוך עלויות למטיילים בודדים. עלות השתתפות ליחיד במקום בו המדריכים שלנו נמצאים מראש נעה בין 120₪ ל-250₪ כולל מע״מ.

 • כמה זמן זה לוקח?
  +
  -

  בחישוב הזמנים יש לקחת בחשבון מספר דברים:

  • זמן ההגעה מהחניה (לפי אתר הסנפלינג בו אתם מבקרים)
  • תדריך – בהגעה למצוק יועבר תדריך בטיחות ותדריך מקצועי, האורך כ-10 דק׳
  • הגלישה עצמה – זהו חלק שמאוד קשה להעריך בו את הזמנים. אפשר לאמר שמשך הזמן אשר יקח ל-10 משתתפים לגלוש בעמדה אחת הוא באיזור שעה אחת. זמן זה משתנה בהתאם לגולשים – אם הם פוחדים יותר או פחות וכמה זמן לוקח להם לרדת. דבר נוסף אשר עשוי להשפיע הוא גובה המצוק. בקניונינג יש לקחת בחשבון את העובדה שמדובר ביותר ממפל אחד.
  • זמן החזרה לאחר הגלישה – בדר״כ מדובר בהליכה של 5 דק׳ או פחות (למשל במחצבות קדומים) אך יש מקומות בהם ההליכה לאחר הגלישה ארוכה יותר (למשל במערת קשת) ועשויה לקחת בין 40 דק׳ לשעה.
  • שימו לב! – חישוב הזמנים המתואר פה מתאים לפעילות מצוק יחיד. בפעילות קניונינג יש להתייעץ על הזמנים בהתאם לקניון בו מטיילים והקבוצה.
 • האם דרוש ניסיון על מנת לעשות סנפלינג?
  +
  -

  לא, אין שום צורך בידע או הכשרה כלשהי לפני הגלישה הראשונה, גם כאשר מדובר במצוק וגם כאשר מדובר בקניונינג.

 • בטיחות
  +
  -

  אין להשליך שום דבר אל מעבר למצוק. בסיום הגלישה יש להשאר עם קסדה או להמתין במקום בו אין סכנה לנפילת אבנים מלמעלה. יש לשמור על מרחק של 2 מ׳ לפחות משפת המצוק ולהתקרב רק כאשר מקבלים הוראה מפורשת מהמדריך.

 • ציוד
  +
  -

  חובה להגיע עם נעליים סגורות נוחות להליכה, 2 ליטר מים לאדם, כובע, וכמובן לבוש המתאים לגלישה והליכה.

קבל הצעת מחיר

  מפת טיולים

  בואו נדבר

   design by Adi Suez | dev by Nadav | Lutra© 2022
   דילוג לתוכן